info [at] channely.ir

به دلیل اعمال تغییرات و بروزرسانی، تا اطلاع ثانوی هیچ کانالی ثبت نخواهد شد، به زودی با امکاناتی گسترده تر، کانال های جدید ثبت خواهند شد.

چنلی

 

قوانین و مقررات

به بخش توافق نامه کاربری چنلی خوش آمدید.

شما ضمن استفاده از این سایت و سایر خدمات و ابزارهای مرتبط با آن، موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد توافق‏نامه ‏چنلی اعلام میدارید. پیش از اینکه عضو چنلی شوید یا از خدمات و ابزار های آن استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‏نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام نمایید.

با قبول این توافق‏نامه کاربری، شما پذیرفته ‏اید هر زمان که از سایت‏ و سایر خدمات یا از ابزارهایی که در دسترس کابران قرار داده شده تا با آن از خدمات چنلی بهره‏ مند شوند، استفاده کنید، مفاد توافق‏نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‏الاجر است.

شرایط استفاده از چنلی و توافق نامه آن بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران طراحی و تدوین شده است.

با معرفی یک کانال در چنلی، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و مطابقت آن با قوانین کشور و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما کاربر گرامی خواهد بود، در ضمن، شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایط عنوان شده در زیر اعلام کرده‏ اید:

هنگامی که یک کانال را در چنلی ثبت میکنید، فهرست‏ های شما به سایت‏ ارسال می‏شود. فهرست شما ممکن است بر اساس حروف کلیدی یا دسته‏ بندی برای چند ساعت قابل جستجو نباشد (یا بعضی مواقع تا 72 ساعت)، بنابراین چنلی نمی‏تواند مدت زمان دقیق فهرست‏ بندی را تعیین و تضمین کند.

فهرست‏ بندی شما در نتایج جستجو نمایش داده می‏شود و نتایج آن، بستگی به فاکتورهای مشخص شامل فرمت فهرست ‏بندی، عنوان، زمان، کلمات کلیدی و غیره دارد.

تا زمانی که از سایت‏، خدمات و ابزارهای چنلی استفاده می‏کنید، نمی‏توانید کانال هایی با محتوای نامناسب، مخل حقوق شخص ثالث، مخالف با سیاست های چنلی یا مخالف با قوانین موضوعه و یا اخلاق حسنه و عرف اسلام باشد درج کنید.

در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‏کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‏گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‏کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست‏های ما متناقض عمل می‏کند، می‏توانیم خدمات و حساب کاربردی کاربر را محدود کنیم، به تعلیق درآوریم و یا آن را مسدود کنیم، به گونه ‏ای که از دسترسی وی به سایت‏ و دیگر مضامین، خدمات و ابزارهایمان ممانعت به عمل آورده، به تأخیر بیاندازیم یا مضامین او را حذف کنیم، همچنین به منظور جلوگیری از ورود کاربر به سایت و دور نگه داشتن او از فضای سایت، اقدامات لازم فنی و قانونی انجام می‏شود. به علاوه، ممکن است، در شرایط مناسب و به صلاحدید خودمان، اکانت‏های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند، به حالت تعلیق در آوریم و یا مسدود کنیم. ما همچنین حق لغو کردن اکانت های تأیید نشده یا اکانت هایی که برای مدت طولانی فعال نبودند، بهبود، ویرایش یا توقف فعالیت سایت‏، خدمات و ابزارهای چنلی را نزد خود محفوظ نگه می‏داریم. لذا ضمن قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده، تا بنا به تشخیص ما، هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.

شما موافقت کرده ‏اید و تعهد داده‏ اید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی ما استفاده نکنید.

همچنین شما موافقت کرده و تعهد داده اید تا موارد زیر را انجام ندهید:

هر عملی (به صلاحدید خودمان) که تحمیل کند یا ممکن است بی دلیل، ناخواسته یا بطور نامناسب فشار زیادی را به زیرساختار سازمان ما تحمیل کند.

کپی، خلق مجدد، ویرایش، ساختن کارهای بدلی و نشئت گرفته از آن، توزیع کردن، یا نمایش عمومی هر مضمونی (به جز برای اطلاع شما) از سایت‏ها، بدون اینکه از پیش، مجوز صریح و مکتوب چنلی و یا شخص ثالث مربوطه را دریافت کرده باشید.

ایجاد مزاحمت یا تلاش برای ایجاد مزاحمت در فعالیت سایت‏، خدمات یا ابزارها، یا هرگونه فعالیتی که در ارتباط با اداره کردن سایت‏، خدمات یا ابزارها باشد.

محدودیت نکات قابل توجه در میزان مسئولیت‏های چنلی:

چنلی در قبال محتوا، فعالیت‏ها یا عدم فعالیت‏ها و کانال هایی که کاربران در سایت قرار داده‏ اند، هیچ مسئولیتی نمی‏پذیرد؛ شما سایت و سایر خدمات ما را به عنوان فضایی که به هر کسی این امکان را می‏دهد تا درباره هر چیزی، در هر زمانی، و از هر جایی تبلیغ کند، خواهید شناخت. ما هیچ کنترلی روی کانال های تبلیغ شده از هیچ نظر، اعم از محتوا، درستی یا قانونی بودن موارد یا خدماتی که در "شرح فعالیت" به آن‏ها اشاره شده، نداشته و مسئولیت ورود به هر کانال با خود کاربران است؛ این سایت صرفاً محلی برای ثبت کانال است، با این حال میتوانید موارد نامناسب را از طریق "فرم گزارش تخلف" برای ما ارسال نمایید تا تدابیر لازم اتخاذ گردد.

ممکن است لینک‏ هایی از طریق چنلی به سایت‏ها و یا مضامین و یا فایل‏هایی که در کنترل چنلی نیستند، از سوی شخص ثالث در اختیار مشاهده کنندگان کانال ها قرار داده شود. این نوع لینک‏ها صرفاً به منظور معرفی آیتم و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده، و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی با صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‏هایی نیست.

چنلی هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‏ها، فایل‏ها، مضامین، خدمات یا محصولات ارائه شده توسط آنها که از طریق لینک‏های قرار داده شده در سایت و سایر ابزار و خدمات چنلی به آن‏ها دسترسی می یابید، ندارد و صحت و سقم آنها را تضمین نمیکند.

ما نمی‏توانیم دسترسی مطمئن و پیوسته به سایت‏، خدمات یا ابزارهای‏مان را ضمانت کنیم؛ چرا که عملکرد موارد مذکور، ممکن است در اثر فاکتورهای بیشماری که خارج از کنترل ما هستند، دچار اختلال شود. بنابراین، تا جایی که قانون مجاز دانسته، ما کلیه ضمانت‏ها، مفاد و شرایط ضمنی را مستثنی کرده ‏ایم. ما هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن پول، ضرر و زیان، حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت خاص، غیرمستقیم یا ناشی از- مستقیم یا غیر مستقیم- ناتوانی شما در استفاده از سایت‏، خدمات یا ابزارهایمان نمی‏پذیریم.

حریم شخصی:

ما اطلاعات شخصی را بدون کسب موافقت صریح شما، به شخص ثالثی برای به کارگیری در اهداف بازاریابی نمی‏فروشیم یا اجاره نمی‏دهیم.

ما از اطلاعات شما فقط مطابق با آنچه که در سیاست حفظ حریم شخصی چنلی توضیح داده شده، استفاده می‏کنیم. ما حفاظت از حریم شخصی کاربران را به عنوان یک اصل اجتماعی مهم به حساب می‏ آوریم و اطلاعات شما را در رایانه هایی که در ایران قرار دارند نگهداری میکنیم؛ شما می‏توانید به اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده‏ اید دسترسی داشته و آن‏ها را ویرایش کنید. در صورتی که نسبت به انتقال اطلاعات خود یا استفاده از آنها به ترتیب مذکور معترض هستید یا رضایت ندارید، لطفاً از خدمات ما استفاده نکنید

عمومی:

چنلی و وابستگان، کارمندان، مدیران و شرکاء  هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق چنلی توسط اشخاص ثالث ارائه می‏شوند، یا برای فهرست‏ ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده، و ثبت می‏شوند، ندارد و صرفاً در حدود قانون، کانال های اشخاص ثالث را درج می‏کند.

اگر هر بندی از این توافق‏نامه، مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند. ما این توافق‏نامه را به صلاحدید خود، ممکن است، تغییر دهیم. عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‏ ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی‏کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم. به جز بیانیه ‏های صریحی که به گونه ‏ای دیگر عنوان شدند،

اطلاعیه‏ های قانونی باید به نشانی ایمیلی که شما حین ثبت نام وارد کردید، فرستاده شوند. اطلاعیه باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از ارسال ایمیل، دریافت شود، ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود؛ کلیه اصلاح‏ها یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

 


site telegram channel
ثبت کانال جدید
back-to-top